Готові Домашні Завдання онлайн 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 клас безкоштовно без реєстраціі GDZUa.Org
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.05.2023, 15:26

GDZUA.ORG

Вчитись легко!

Єдина Країна! Единая Страна!
Меню сайту
Купуй дешево
Форма входу
Логін:
Пароль:
Приєднуйся до нас !
Категорії Розділу
Історія [8]
Аудіо ГДЗ Підготовка [0]
Англійська мова [28]
Математика [18]
Російська мова (Русский Язык) [9]
Німецька мова [9]
Природознавство [8]
Основи здоров'я [6]
Розвиток мовлення [1]
Рідна мова [13]
Українська література [5]
Трудове Навчання [1]
Французька мова [2]
Образотворче мистецтво [1]
Інформатика [5]
Зарубіжна література [2]
Опитування
Чому Ви користуєтесь ГДЗ?
Всього відповідей: 3360
Голосуй За Нас!
Статистика
Украина онлайн

Каталог ГДЗ Онлайн | Розв'язники

Головна » Статті » 5 Клас » Українська література

У категорії матеріалів: 5
Показано матеріалів: 1-5

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

На даній сторінці учні п'ятого класу і їхні батьки мають можливість знайти відмінного помічника - ГДЗ до Українська література 5 клас Авраменко О. М. Так, і сьогодні багатьом учням приходиться прикладати багато зуссиль, щоб зрозуміти цю дисципліну, а особливо важео при виконанні домашнього завдання. Дане ГДЗ стане незмінним помічником , який завдяки  адміністрації доступний на нашому сайті. З даним ГДЗ учням стане простіше запам'ятовути імена письменників і назви їх творів, також їхню біографію, легко вникати в сюжет і характери героїв. Якщо виконувати завдання вдумливо, а не просто просто списувати, то інформація запам'ятається. Учні багато чого пригадають і зможуть застосувати знання не тільки на звичайному уроці, але й на контрольних і самостійних роботах. Повторювати пройдений матеріал з допомогою ГДЗ також набагато зручніше, а тому не потрібно шукати непотрібну допоміжну лутературу.  

Українська література | Переглядів: 23654 | Додав: Димчик | | Коментарі (0)

В данному ГДЗ зібрані Готові твори з української літератури за 5 клас за шкільною програмою за такими темами: "Моя країна", "Мій народ", "Я - українець", "Національний гімн", "Свят вечір", "Нагідка (календула) (науковий опис)", "Нагідка (публіцистичний стиль)", "Нагідка - чудодійна квітка (художній опис)", "Танок хурделиці (за оповіданням М. Коцюбинського "Ялинка")", "Особливості зображення природи в оповіданні М. Коцюбинського "Ялинка", "Ранок у лісі (за уривком з казки М. Коцюбинського "Хо")", "Зерна любові до України (за віршем В. Симоненка "Грудочка землі")", "Матері (за віршем М. Сингаївського "Від серця поклонюсь"). Твір-мініатюра", "Люблю весну (за однойменним віршем В. Сосюри)", "Твір-мініатюра за віршем В. Сосюри "Весна"", "Добро завжди породжує добро (за оповіданням Л. Смілянського "Лідер")", "Про що співають дівчата (За віршем П. Тичини "Хор лісових дзвіночків")", "Таємнича пісня лісових дзвіночків (за віршем П. Тичини "Хор лісових дзвіночків")", "Відданість материнського серця (за поезією Лесі Українки "Колискова")", "Думки матері про долю своєї дитини у "Колисковій" Лесі Українки", "Мені тринадцятий минало...", "Сила великого і справжнього мистецтва в казці Г.Х. Андерсена "Соловей"", ""Сильнішою, ніж вона є, я не можу її зробити!" (за казкою Г.Х. Андерсена "Снігова королева")", "Перемога добра у казці "Пані Метелиця" братів Грімм", "Віра в можливості людини (за твором Р. Кіплінга "Мауглі")"
З GdzUa.Org - Вчитись легко! 
Українська література | Переглядів: 6806 | Додав: Димчик | | Коментарі (0)

Сьогодні День Народженя у..
Lyba1999@bagmir(24)
Пошук
Для пошуку Введіть клас, або автора підручника
Купуй Дешево

Готові домашні завдання - це найбільша радість для будь-якого школяра, бо, непотрібно витрачати багато часу на домашні завдання, їх рішення або пошук відповідей в різних книгах.
Все просто, подивився потрібні тобі готові домашні завдання з усіх предметів, і в тебе вже готова домашка на всі уроки вперед, і не потрібно витрачати час на її рішення.
З GdzUa.Org тобі стане вчитися Легко
Усі матеріали розміщені на сайті лише з метою ознайомлення. Адміністрація сайту не несе відповідальності за використання даних матеріалів. 

 Бікеєв Дмитро Copyright GdzUa.Org © 2012 - 2023 Sitemap